Browsing by Subject "administrata publike"

Browsing by Subject "administrata publike"

Sort by: Order: Results:

  • Batalli, Mirlinda (Kolegji AAB, 2012)
    Reforma e administratës publike në Kosovë është një pjesë thelbësore e procesit të shtetndërtimit. Me reformën administrative qeveria synon të modernizojë administratën publike, për të forcuar kapacitetet e saj dhe për ...

Search DSpace

Browse

My Account